UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadzam sie z opinia na temat "muzykow" wystawiajacych komentarze w stylu "powinni se darowac". Pozatym ciekawi mnie podejscie Pana reportera, ktory wyraza sie w sposob: " Na pierwszym koncercie Savant odpadl w przedbiegach z H. E. X. E. , a teraz bylo na odwrót". Muzyka to nie wyscigi. Chlopaki z obu zespolow napewo beda zazenowani, ze ktos wprowadza element niepotrzebnej rywalizacji. Widac bylo ze obie kapele sa bardzo zaprzyjaznione, a to dawalo bardzo fajny ogolny klimat koncertu. Prwada jest taka ze obie kapele zagraly extra. A internetowym "haterom" powiem tyle: widzialem jak po koncercie do obu kapel podchodzili ludzie proszac o autograf, a inni z kolei stawiali piwo muzykom chcac podziekowac za super koncert. To chyba o czyms swiadczy. Kropka.