UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ojoj co czlek to inna opinia. Dla mnie kawalki H. E. X. E. byly bardzo roznorodne- od spokojnych melodyjek, poprzez arabskie klimaty do metalowego mlucenia. Mi sie podobalo:)) Savanci rzeczywiscie wygladaja jakby wlasnie napisali test kompetencji. .. .Coz ale to chyba tylko ich zaleta ze sa tak mlodzi:) Muze w kazdym badz razie robia przednia.