UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ojoj co czlek to inna opinia. Dla mnie kawalki H. E. X. E. byly bardzo roznorodne- od spokojnych melodyjek, poprzez arabskie klimaty do metalowego mlucenia. Mi sie podobalo:)) Savanci rzeczywiscie wygladaja jakby wlasnie napisali test kompetencji. .. .Coz ale to chyba tylko ich zaleta ze sa tak mlodzi:) Muze w kazdym badz razie robia przednia.