UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem fanem gatunku. który prezentowali Hexe, ale chłopaki chyba powinni sobie darować. Wokal przeinterpretowany sztucznym wibrato, teksty o niczym, poczucie humoru urokliwe ale zdecydowanie w zbyt dużej dawce, perkusista kartonowy i w ogóle 3/4 kompozycji podobnych do siebie. Ogólnie wydawało mi się, że słyszę 3 razy ten sam wstęp. Najfajniej wypadł kawałek instrumentalny. Druga kapelka na plus z tymże faktycznie kawałki były zbyt długie. Może podzielić utwory na mniejsze części? No i image sceniczny koniobijców z 3 klasy gimnazjum:P
Hero