UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

erg. zawsze, kiedy Ciebie czytyam, zastanawiam sie kim jestes, ze posiadasz tak ogromna wiedze o elblagu i nie tylko jak sie okazuje. historykiem na pewno, moze muzealnikiem? wszystkiego najleoszego z okazji swiat

LXVII