UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nic wielkiego. Przecież każda 'władza" wymysla sobie imprezy i nadaja tytuły swoim. tym co koło nich sie kreca, co cos wniesli ale ich zdaniem, a gdzie referendum? hmm? taaa hehe Zrobić głosowanie jak przy wyborach prezydenckich i niech ludzie wszyscy mieszkancy zadecyduja kogo chca 'szanowac'. a tak to polityczna dezycja swoich dla swojego.