UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"wartościach" ????? GROTESKA! Media kłamią, podręczniki zmanipulowane, nikomu nie można ufać. Zwykli robotnicy, którzy w idee wolności tchęli zycie byli trybikami w machinie. Nistety. Zawsze tak jest, ze ktos stoi na piedestale, a inni leża przy kratce ściekowej :) kto silniejszy to przy korycie pństwowym :D ale fakty sa. kto nie ma wstydu to jego sprawa. Ci co pamietaja maja swoja prawde io zadne 'tytuły' niczego nie wnosza wartosciowego. Gdzie jest prawda? Ak to to wie. Nikomu nie ufać!