UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem z was dumna Koleżanki i Koledzy (szczególnie z mojej bratowej Oleńki) piękna inscenizacja wzruszyłam się do łez, każdy w swej roli był świetny, za parę lat najlepsze polskie sceny będą się o Was biły :) świetny pomysł na integrację mieszkańców i rodziń, dorosłych i dzieci. Żałuję że nie uczestniczyłam w tym wydarzeniu (: pozdrawiam wszystkich serdecznie radosnych świąt a w Nowym Roku dużo powodów do radości oraz jeszcze więcej takich cudnych wydarzeń trzymam za Was kciuki

Łęczanka Ela