UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko pozazdrościć mieszkańcom Łęcza. Nie miałem możliwości być na spotkaniu wigilijnym, ale film z jasełek zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wielkie brawa dla organizatorów. Ślicznie, świątecznie, nastrojowo. W tym nastroju składam najlepsze życzenia ludziom w Pagórkach, Łęczu i wszystkim czytającym wiadomości na portElu. Wesołych, radosnych Świąt.