UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko pozazdrościć mieszkańcom Łęcza. Nie miałem możliwości być na spotkaniu wigilijnym, ale film z jasełek zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wielkie brawa dla organizatorów. Ślicznie, świątecznie, nastrojowo. W tym nastroju składam najlepsze życzenia ludziom w Pagórkach, Łęczu i wszystkim czytającym wiadomości na portElu. Wesołych, radosnych Świąt.