UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak pamiętam z grudnia 80 to poza robotnikami "porządni" obywatele rozbijali witryny sklepów, kradli co popadło, demolowali całe śródmieście. Trzeba by do tej inscenizacji jeszcze takie scenki dołączyć. Tyle jest sklepów w śródmieściu.

bam-bo