UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt, jak do tej pory, nie zapytał się, o osobiste przeżycia zwykłych polaków, żaden z polityków, z górnej półki. Ja wtedy byłem w wojsku, w 14 bbl. I niechby wtedy jakiś ruski-to szok. Było nas więcej, było nas mnóstwo.

marienburgerdamm