UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Warto też obejżeć dwa filmy : "TOWARZYSZ GENERAŁ " http://www.youtube.com/watch?v=I175MRXX0_Y O tym jaki był na prawdę Jaruzelski,że nawet swoich wydawał bezpiece.I drugi film : "CZARNY CZWARTEK ,DLA CZEGO ? http://www.youtube.com/watch?v=gGnR1im8ryE Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam.
ALOJZY