UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani z 4 zdjecia jest aktorka i bardzo dobrze wie, co sie robi z rekami i po co sie owo robi. koncert dziwny. .. od bardzo wzruszajacych fragmentow (stenczyk, kwiatkowska) po zupelnie zenujace. Pani w okularach chyba powinna sie zastanowic po co wyszla na scene, bo takie plasy i skoczki sa mile widziane na potancowce w remizie. a jak juz bardzo chce skakac i machac wlosami, to niech chociaz nauczy sie czysto spiewac.

xoxoxo