UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękny koncert. Ogromne brawa dla organizatorów, muzyków, orkiestry, chóru i oczywiście wykonawców. Fantastyczne wykonanie, aranżacje. Liczę na więcej podobnych koncertów z utalentowanymi elblążanami! Super!

zachwycony widz