UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Muzyka tegozespołu jest niepowtarzalna, rzadko mam okazję ogladać i słuchać tak ciekawych dźwięków, wokół tylko disko, pop lub temu podobne. Zestawienie poetyckich tekstów z dobrym dźwiekiem robi na mnie niezapomniane wrażenie. Kibicuję zespołowi i czekam na kolejne utwory.

benia