UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo pozytywny dodatek te skrzypce i Józefina, Marcin to jak dla mnie nowy Ciechowski, swietne teksty, basista urodzony frontman, klawisze jak zawsze dobre, na dodatek wszystko prowadzone tymi wrzynającymi się w czachę bitami. idealna kompilacja, jak na porządnej sesji hipnotycznej

szatan zło i pasztety