UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo pozytywny dodatek te skrzypce i Józefina, Marcin to jak dla mnie nowy Ciechowski, swietne teksty, basista urodzony frontman, klawisze jak zawsze dobre, na dodatek wszystko prowadzone tymi wrzynającymi się w czachę bitami. idealna kompilacja, jak na porządnej sesji hipnotycznej
szatan zło i pasztety