UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma rzutu i bez Wolskiej nie bedzie, bo Frackiewicz to taka druga Pelka, raz rzuci, piec zepsuje. Najlepsza obok Janaczek Strzalkowska zwolniona, kto tu bedzie gral?Jedyny plus to pozbycie sie gbura serwadczaka, teraz pora na prezesa. No i kwestia zagubionego Goscinskiego, moze jednak come back Cieplego?

Fl