UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mogło być tak, że miał jeszcze letnie opony (nie wiem zdjęć nie będę oglądał) wczoraj o 23 był już lód na drodze po wcześniejszych opadach. Na lekkim łuku stracić panowanie przy 50 km/h na szklance to nie sztuka. Ja zmieniam jutro na zimówki bo tez to odkładałem i pare razy poczułem się nie pewnie.
Radko