UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pytam sie cudotworcow z PO. kiedy wreszcie powstanie autostrada z gdanska do warszawy? to sa jakies jajca zeby droga o takim natezeniu ruchu nie byla autostrada. na tej drodze bardzo trudno sie wyprzedza a kazda proba jest niebezpieczna. zrobili kilometr szerokiej ladnej drogi kolo nowego sworu i kawalek do pasleka i mysla ze to rozwiaze problem? te prace sa wykonywane w slimaczym tempie a to dlatego ze robotnicy maja placone za godziny pracy a nie za kilometr wykonanej drogi. smieje sie i drwie z tych budowniczych ktorzy przez tyle lat budowali ten odcinek z elblaga do pasleka gdzie w cywilizowanym normalnym kraju zajelo by moze 3 miesiace a nie kilka lat. w tym czasie spokojnie zrobiliby odcinek gdansk elblag. POrazka
turban