UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To są właśnie skutki budowania dróg jedno pasmowych. Gdyby budować po dwa pasy w każdą stronę oddzieloną porządnym murem czy barierką to przynajmniej można było by wykluczyć możliwość zderzenia czołowego. Ale po co inwestować w bezpieczeństwo. Niestety niekompetencje rządzących widać na każdym kroku.
fjgjm