UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem jak było w tym przypadku, ale często jeżdżę tą trasą i widzę jak brawurowo kierowcy się poruszają na tym odcinku od Elbląga właśnie do Jazowy. Wyprzedzanie na trzeciego, przekraczanie prędkości, jazda na wprost z pasa przeznaczonego do skrętu w lewo (skrzyżowanie na Marzęcino) aby wyprzedzić pojazd skręcający w prawo to najczęstsze przewinienia kierowców które moga prowadzić do wypadków tragicznych w skutkach. Patrząc na te zachowania i brawurę należy stwierdzić że i tak jest MAŁO wypadków. Jazda zgodnie z przepisami pozwoliłaby oszczędzić życie wielu osobom. No ale po co. .. .przecież strasznie się spieszy i trzeba być na miejscu 5 minut wcześniej. .. tylko że można dojechać szybciej ale wprost na cmentarz. ..

Maxiu