UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do AbuMusaba: zwykle siedzisz na miejscu dla pasażera czy masz prawo jazdy? poruszasz się 50 km/h? tak z ręką na sercu? nigdy tej prędkości nie przekraczasz? tak się wymądrzasz jabyś co najmniej widział zdarzenie