UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dołączam się. .. różne rzeczy się zdarzają. .głupoty? szkoda mi twojego ograniczenia, inaczej byś sie wypowiadał gdyby jednak "taka głupota" ciebie spotkała. .oczywiście o ile byś przeżył. .. .. czy ty masz wogóle prawo jazdy? bo myślę, że absolutnie żaden rozsądny kierowca mający doświadczenie tak by sie nie wypowiadał, chyba że jakiś król szos który w efekcie skonczy podobnie, czy ty naprawdę uważasz że każdy wypadek jest efektem brawury? heh. .. pamiętaj więc o tym gdy coś podobnego spotka i ciebie