UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chciałyście jak najlepiej a wyszło jak zawsze - tyle o całym meczu i postawie tych dziewczyn(nie będę nadużywał słowa zawodniczek, bo zawodniczki to są w SPR albo Zagłębiu) Bez żadnych wartości, ambicji, motywacji ten zespół ehh (przepraszam powinienem powiedzieć zlepek marionetek kierowanych przez naszego"wspaniałego" trenera) stoczy się na samo dno. .. A co do trenera Gościńskiego to jeśli wydaje ci się, że wszystko idzie dobrze, to znaczy, że nie masz pojęcia, co się naprawdę dzieje.
trevor