UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kilka refleksji. Do władz miasta: czy się stoi, czy się leży dwa i pół tysiąca stypendium się należy, bo zdaniem trenera wszystko idzie w dobrym kierunku. Jaki to jest kierunek? Do trenerów i części zawodniczek: są inne ciekawe zawody nie dotyczące piłki ręcznej. Do dziennikarzy: ściągnijcie wasz parasol ochronny nad Startem. Do władz Startu nie mam pytań, bo to bicie głową w ścianę.