UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wstyd i żenada. Po tym co zobaczyłem, nie pojawię się na meczu Startu do końca sezonu. Nie wypada przegrywać na własne życzenie na własnym boisku z tak słabą drużyną. Jelenia Góra od wielu lat gra tylko o utrzymanie w lidze i ma pewnie o 1/3 mniejszy budżet. Za co Gościński bierze kasę, skoro jego podopieczne w ataku kompletnie nie wiedzą co mają grać i tracą masę głupich bramek po kontrach? Dziwne są też te kontuzje pań, które przyszły do Elbląga z innych części kraju.