UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Źle się dzieje. Wspaniałomyślny zarząd elbląskiego klubu próbuje zepchnąć na dalszy plan swoją nieudolność i chce udobruchać kibiców poprzez zafundowanie darmowego wstępu na mecz w środę. Ale nawet hali nie potrafi załatwić i mecz musi się odbyć w XIX-wiecznej hali. Każdy kibic wie, że jeżeli ma się zacząć zmieniać na lepsze w Starcie, to pierwszą rzeczą powinno być odspawanie kogoś z prezesowskiego stołka. Swoją drogą, czy ktoś kojarzy czy na drugą rundę sezonu będzie dostępna karta kibica i kiedy będzie ona dostępna ?
Szamil