UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Całkowity brak szacunku dla kibiców przybyłych do hali. Ta drużyna pozbawiona jest ambicji i chęci zwyciężania ale po walce. Przecież przeciwnicy się nie położą i nie oddadzą punktów tym śmiesznym gwiazdeczkom, a można było spokojnie wygrać te zawody. Niestety tak jak w życiu tak i na boisku trzeba myśleć, a tu są problemy. Widzimy, że komuś zależy na zrujnowaniu tego zespołu, a wszystko zaczęło się od drugiego zespołu. Zarząd to jedna wielka pomyłka, którą trzeba zdecydowanie rozwiązać i to jak najszybciej. Przemilczę kwestię pieniędzy wpompowywanych w te dziewczyny i cały zarząd.