UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najgorsze to siedziec przed komputerem nic nie robic i każdego krytykować. Ale tak to już jest - co artykuł to znajdzie sie jakiś kmiot, któremu nic nie pasuje, nic nie zrobi ale innym dołozyć potrafi. Zanim napiszesz - pomyśl. Co ty zrobiłes dla kogoś ?