UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nareszcie skończy się ten cyrk, lizanie tyłków, obłuda i kłamstwa. Szkoda tylko tych, którzy byli emocjonalnie związani z 13 pułkiem i rzeczywiście robili wszystko co w ich mocy by pozostawić jednostkę. Reszta. .. ach cóż to było za widowisko, włażenie bez wazeliny, i rozpływająca się Czerwona z. ..