UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Śmieszne!!Dwóch przeciwników w wyborach prezydenckich ramię w ramię obok siebie na trybunie. Jednak polityka i ludzie w niej tkwiący to szambo. Dbałość o własne tyłki-to ich nadrzędny cel. Szkoda jednostki!!!!

ja-ek