UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Salka na imprezę dla 130 tys miasta. KPINY. Kiedy budowa budynku filharmonii w Elblągu i wreszcie była by konkretna sala koncertowa. Przestańmy być zacofanym miastem. -Miłośnik muzyki poważnej i rozwoju Elbląga!!!!!