UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koszykarze fajnie grają. Szkoda że się nie dostali do 2 ligi. (tej niby najniższej) Siatkarki są super. Jedni kibicują siatkarkom inni koszykarzom, a ja na przykład obu dyscyplinom. Dlatego nie rozumiem tych żenujących wpisów. Polskie piekiełko - zamiast piąć się w góre to lepiej ściągać inych w dół. Ci którzy płacą za bilety są sponsorami drużyny i robią to świadomie. Skoro kosz ma tylu kibiców to może pomyśleć o biletach na III ligę - jak to pomoże to z chęcią zapłacę do 5 zł.
>"<