UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wkrótce po uruchomieniu browar elbląski produkował znaczne ilości piwa, które cieszyło się uznaniem wielu koneserów tego napoju. Szczególnie za dyrektorowania Maxa Hardt’ a (zm. 1905) i Roberta Sy, który w 1909 r. odszedł na emeryturę. Ostatnim, dyrektorem browaru (czynnym w zakładzie już od 1897) był Johannes Adischkewitz, który kierował produkcją wspólnie z Georgem Geppe i Alexandrem Müller’ em. Adischkewitz był tutaj do 1945 r.

erg.