UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już dawno w Elblągu nie było tylu mieszkańców na uroczystościach patriotycznych, myślę, że przerosło to również oczekiwania organizatorów. Czyżby coś drgnęło w naszym mieście ? pomysł przedmówcy aby wymienić z nazwiska wyróżnionych- chyba ryzykowny na portalu można narazić się na drwiny wiecznie niezadowolonych choć dla wielu mogłoby być zaskoczeniem, że stali tam ich znajomi to w dużej mierze również mieszkańcy elblaga
e-g