UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko fajnie opisane a gdzie są nazwiska tych co dostali medale i na nie zasłużyli, a nawet czasem życie narażali? Mnie również się podobał obchód tej uroczystości jednakże źle było zorganizowane miejsce dla obywateli miasta, ale to przecież standard!