UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do przedmówcy: Nie bluźnij człowieku. To było najfajniejsze Święto Niepodległości w Elblągu do tej pory. Harcerze! Gra terenowa - pierwsza klasa. Pomysł z marszem i wystąpienie Piłsudskiego, Dmowskiego, Paderewskiego i Nowaczyka - suuuper!!! Wojsko! Orkiestra!! Gratulacje!

DDZ