UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo za emocje i mecz w napięciu do ostatnich minut, w końcu z happy endem. Trenerze nie wpuszczaj na boisko Eweliny Kędzierskiej równie dobrze bramka mogła by zostać pusta nie dość że dziewczyna nigdy nic nie broni to jeszcze sama sobie wrzuca piłki do bramki!, reszta dziewczyn super mecz szczególnie Kasia Cekała:) ma dziewczyna talent. Atmosfera na trybunach świetna 900 osób robi swoje brawo!
trevor