UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda że Conca nie wyszła na przeciw kibicom i nie przełożyła meczu. Myślę, że mogłobyć ponad 1000 osób. Rekord na Krakusa. Mam nadzieję, że Olimpia 2004 na zakończenie ligi tak ustawi mecz aby wszyscy chętni mogli skorzystać z dobrego widowiska. Napewno tak zrobią bo do tej pory zawsze ustalają dobre terminy.