UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jestem starym mieszkańcem tego niegdyś pięknego miasta (nie tylko Pruskiego ale jak historia mówi przez wiele wieków również Polskiego) i bardzo mi się podoba forma przekazania informacji życia mieszkańców naszego miasta na forum portelu. Proszę o więcej. Jestem pod wrażeniem wiadomości wielu internautów na temat ELBLĄGA P. S mieszkałem na al. Grunwaldzkiej tuż za tzw. Starostwem znam tam każdy zaułek. Pozdrawiam erga, elblingera oraz wszystkich miłośników naszego miasta. Andul

andul