UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Äusserer Georgendamm, czyli Zewnętrzna Grobla św. Jerzego. W drugim dziesięcioleciu przemianowano jej nazwę na HindenburgStrasse, którą to nosiła do 1945r. W latach 1945-1956 była to ulica Stalina, dopiero później przemianowano ją na marsz. J. Bema :)

bastek