UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takie ustawki i założony scenariusz przy kawce a realizacja przy uśmiechu na twarzy to o kant d. py. A wysłac ich do Afganu niech troche poczuja co to akcja ratowania ludzi. Tylko czy przełożonych stać na tyle pampersów.

wek