UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To następne mecze bez rozgrywającego? Słabo to widzę. A tak przy okazji, to jednemu z graczy przydałby się kontakt z psychologiem sportowym, bo przy jego warunkach fizycznych i umiejętnościach, powinien miażdżyć rywali na boisku, a niestety nie daje drużynie tyle, ile mógłby; )
znafca