UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo chłopaki!!! Miasto powinno zainteresować się koszykówką w naszym mieście, bardzo dużo ludzi przychodzi kibicować na mecze III ligi brakuje dla nich miejsca. Funkcjonuje liga amatorska koszykówki, której organizatorzy mają problem ze znalezieniem hali na rozgrywanie meczy. W lidze jest 13 zespołów a miało być jeszcze więcej - brak hali. Promujmy sport w naszym mieście.
adamos