UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tragedia. Impreza nie ma już żadnej rangi, z roku na rok coraz większa porażka P. Czyżyka. Robi chłop na pokaz, promuje siebie - nieudolnie. Szkoda ponosić takie koszty organizacyjne, przenieść taniec do królestwa Czyżyka - Światowid. Kogo w ogóle to interesuje jeśli 70% procent ludzi, która przychodzi na występy to rodzina tancerzy i goście na bezpłatne zaproszenia.

adamos