UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego wiekszosc z nas potrafi jedynie narzekac i wymagac od innych a nie od samych siebie. Odpowiedz jest prosta. .. tak jest znacznie latwiej hahaha. Gratuluje 25-cio lecia i gratuluje wynikow. A dla tych wiecznie narzekajacych i niezadowolonych mam porade. .. znajdzcie sobie jakies hobby :)
kasia.79