UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego wiekszosc z nas potrafi jedynie narzekac i wymagac od innych a nie od samych siebie. Odpowiedz jest prosta. .. tak jest znacznie latwiej hahaha. Gratuluje 25-cio lecia i gratuluje wynikow. A dla tych wiecznie narzekajacych i niezadowolonych mam porade. .. znajdzcie sobie jakies hobby :)

kasia.79