UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda, że widownia świeciła dość znaczną pustką. Można zadać pytanie, dlaczego tak się stało ? Czy elblążanom "przejadł" się taniec towarzyski, obserwowany z widowni ? Czy może bilety były za drogie ? Można również żałować, że tancerze z Jantara nie potrafili podjąć rywalizacji z ich przeciwnikami. Szóstych miejsc elbląskich par nie można uważać za sukces. Czyżby kryzys w Jantarze ?