UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co z imprezami masowymi dla mieszkańców elbląga, gdzie wstep bedzie miał każdy mieszkaniec. Panie prezydencie czy pamieta pan jak przed wyborami spotkł sie pan z młodymi mieszkańcami miasta za pomnikiem koło ratusza. Tam gdzie dzieci jeżdza na deskorolkach i rowerach, przyszedł Pan tam i obiecał dzieciom ze jak wygra wybory zbuduje im prawdziwy scatepark. Co pan zrobił po wyborach, nic, poprostu powiedział ze tego nie zrobi. Nieładnie jest oszukiwac dzieci oj nie ładnie, Oni i Ich rodzice pamietaja o tym i rozliczą przy najbliższych wyborach
jamaleg