UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Planowany koniec inwestycji-czerwiec 2014,czyli skonczą w pażdzierniku 2015.Taka prawda niestety. Realia(elbląskie). Ps. Plac zabaw, który był przy wodospadzie, mogliby przywrocić. Coś obiecali, ale cisza. O amfiteatrze nie wspomnę.
Uwielbiam dolinkę