UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko błagam, niech te nowe ścieżki rowerowe nie będą po prostu czerwonym polbrukiem. Niech władze zrobią sobie wycieczkę do Gdańska i zobaczą, np. przy Galerii Bałtyckiej, jak powinny wyglądać dobre ścieżki rowerowe. Pozdrawiam.

Rowert