UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obok mnie siedziała para lekko starsza narzekali, że są dzieci a oni przyszli na koncert. Szanowni Państwo, trzeba czytać! na co się przychodzi( potem wyszli). Koncert doskonały a dzieci zachowywały się naprawdę dobrze-też zależało od wieku. Wspaniała inicjatywa.